Αποτελέσματα Εξετάσεων Υποτροφιών 2012

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ  ΥΠΟΤΡΟΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ  Α΄  ΤΑΞΗ  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΣΧΟΛΙΚΟ  ΕΤΟΣ 2012-2013

Οι παρακάτω μαθητές και μαθήτριες είναι οι τελικοί υποψήφιοι (σε αλφαβητική σειρά) για τις υποτροφίες που προσφέρονται:

Ασκεπίδης Αλέξανδρος του Δημητρίου
Γάτα Μαρία του Κωνσταντίνου
Γιαννακός Σωτήριος του Ιωάννη
Ιωαννίδης Χρήστος-Ιάσων του Γεωργίου
Καρυοφύλλη Ελένη του Κωνσταντίνου
Κεμεντζίδης Γεώργιος του Μιχαήλ
Κλώνου Αικατερίνη του Ηρακλή
Κοκάλας Γεώργιος του Βασιλείου
Κόκκαλης Χαράλαμπος του Αθανασίου
Μακρίδης Ιωάννης του Γεωργίου
Μαστοροκώστας-Βαρσαμίδης Αστέριος του Κωνσταντίνου
Μαυρίδης Λυσίμαχος-Αντώνιος του Νικολάου
Παπαδόπουλος Συμεών του Γεωργίου
Παπαδοπούλου Αριάδνη του Ιωάννη
Ράινερς Μαρία του Χρήστου
Τατσοπούλου Μαρία-Μαγδαληνή του Λάζαρου
Τέζας Δημήτριος του Γεωργίου

Παρακαλούνται οι γονείς ή κηδεμόνες των παραπάνω μαθητών και μαθητριών να περάσουν από το Γραφείο Υποτροφιών (όπου έγιναν οι αιτήσεις συμμετοχής στις εξετάσεις) μέχρι την Παρασκευή 18 Μαΐου, για να παραλάβουν τα έντυπα που πρέπει να συμπληρώσουν και τα οποία πρέπει να επιστραφούν στο Γραφείο Υποτροφιών το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 30 Μαΐου 2012.

Η τελική επιλογή των υποτρόφων, που θα γίνει το αργότερο ως τις 30 Ιουνίου 2012, δεν εξαρτάται μόνον από τη βαθμολογία του υποψήφιου αλλά και από την οικονομική κατάσταση της οικογένειας και την αναφορά της Επιτροπής Καθηγητών που θα επισκεφθεί τα σπίτια τους.  Την ακριβή ημερομηνία κατά την οποία θα γίνει αυτή η επίσκεψη θα πληροφορηθούν οι γονείς ή κηδεμόνες τηλεφωνικά.